…i po Sylwestrze
Polana Błociska w Małem Cichem

Okres świąt i sylwestra przyciąga do Zakopanego tłumy turystów. W tym okresie miasto przeżywa prawdziwe apogeum, jeżeli chodzi o ilość osób chcących świętować Nowy Rok pod Tatrami.  Chociaż szał sylwestrowy za nami, to Zakopane wciąż jest pełne turystów.

Na czym polega magia Zakopanego?. To pytanie, które stawia sobie wielu z nas. Nam wydaje się że to przede wszystkim klimat i różnorodność, wszystko to sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Zakopane to miasto wciąż żywego i barwnego góralskiego folkloru.

Dla nas jednak wciąż na pierwszym miejscu są góry i tatrzańska przyroda, która zmienia swoje oblicza wraz ze zmieniającymi się porami roku. To tatrzańskie szczyty które królują nad miastem świadczą o jego atrakcyjności.

Zachęcamy gorąco do zdobywana górskich szczytów i spacerowania po tatrzańskich szlakach. Obcowanie z tatrzańską przyrodą pozostawia niezapomniane wrażenia i bezcenne wspomnienia.

Wycieczki w góry mogą być dla każdego

Należy jednak pamiętać, że góry mogą być niebezpieczne, dlatego przed każdym wyjściem na szlak trzeba się przygotować. Najlepiej skorzystać z wiedzy i doświadczenia licencjonowanych przewodników górskich, którzy oprowadzą Państwa bezpiecznie po najpiękniejszych zakątkach Tatr. Najważniejsze jest bowiem bezpieczeństwo.

W związku z nadejściem Nowego Roku życzymy wszystkim zdrowia, spokoju i czasu na odpoczynek wśród tatrzańskiej przyrody.  Bezpiecznych wędrówek w Nowym 2017 Roku !!!

 

Biuro Usług Turystycznych PTTK 😉

Comments

Dodaj komentarz