Z naszym biurem organizacja wyjazdów i imprez firmowych przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania oferty.

Dolna stacja kolejki linowej na Kasprowy Wierch

Bilety na Kasprowy Wierch
U nas mogą Państwo dokonać rezerwacji biletów na Kasprowy Wierch.
Wyjazd na Kasprowy bez stania w kolejce.
Tylko dla grup zorganizowanych wypełnij formularz

Chałupa góralska

Imprezy Regionalne
Organizujemy różnego rodzaju imprezy regionalne. W swojej ofercie mamy m.in. kolacje/biesiady w karczmie regionalnej z kapelą góralską, prelekcje regionalne, kuligi (sanie/dorożka) zakończone ogniskiem i wiele innych atrakcji przybliżających góralski folklor.

Narty
Organizujemy profesjonalne szkolenia z doświadczonymi instruktorami narciarstwa alpejskiego, na stokach dostosowanych do umiejętności uczestników szkolenia.

Widok na Zamek w Niedzicy

Pieniny
W swojej  ofercie mamy bogate programy wycieczek po Pieninach zarówno piesze jak i objazdowe. Spływ Dunajcem, Trzy Korony, Wąwóz Homole, Szczawnica, Zamek w Niedzicy, Zamek w Czorsztynie, Kościółek w Dębnie to tylko nieliczne z atrakcji turystycznych które warto zobaczyć.

Widok na Pięć Stawów

Wycieczki z przewodnikiem tatrzańskim
Nasz przewodnik tatrzański oprowadzi Państwa po najpiękniejszych zakątkach Tatr zarówno Polskich jak i Słowackich. Pokaże najciekawsze miejsca Zakopanego i Podtatrza.

Słowacja
Ciekawą alternatywą dla Zakopanego jest Słowacja. Przygotowaliśmy ciekawe programy począwszy od Tatr Wysokich, Słowackiego Raju, Spiszu, wycieczkę dookoła Tatr, a na fabryce whisky kończąc.